Warning: A non-numeric value encountered in /home/perfecta00/domains/perfectaspa.pl/public_html/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5467
Home / Bon upominkowy

Kosmetyka estetyczna i zabiegi pielęgnacyjne

Podaruj najbliższym chwilę relaksu

Podobno najpiękniejszym prezentem jakim można obdarować drugiego człowieka są przeżycia. Jeśli chcesz sprawić bliskiej Ci osobie radość lub wyjątkową chwilę zapomnienia od trosk, pomożemy Ci to zorganizować. Oferujemy spersonalizowane bony upominkowe, na których może znaleźć się co tylko chcesz – zabiegi z zakresu kosmetyki estetycznej, zabiegi pielęgnacyjne lub strefę spa w postaci masażu modelującego.

Bon upominkowy do salonu kosmetycznego to idealny prezent na wiele okazji – dzień matki, dzień kobiet, rocznicę ślubu, urodziny… wszystko zależy od Ciebie! Podarunek w postaci chwili odprężenia będzie zawsze mile widziany. Uszczęśliwiliśmy w ten sposób wiele osób – Ty też spróbuj!

Pamiętaj by wybierać mądrze – jeśli ma to być prezent dla drugiej osoby, zapomnij o własnych preferencjach. Skup się na tym co lubi bliska Ci osoba i czego najbardziej jej potrzeba. Jeśli nie masz pewności, co wybrać – skontaktuj się z nami, a z przyjemnością coś doradzimy i opowiemy na czym polegają poszczególne zabiegi.

Wypełnij poniższy formularz bonu upominkowego, a my przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę. Skontaktujemy się z Tobą celem ustalenia indywidualnych potrzeb.

 

bon upominkowy